Svetainės naujienos

 • Poliuretano dangos

  Visos poliuretano apsauginės dangos atsparios daugumai tirpiklių ir rūgščių, o tai – idealu pramonės ir prekybos srityse, tose vietose, kur korozija kelia grėsmę metalui. Padengus paviršių, žymiai prailgėja technikos ir įrengimų naudojimo laikas. Ši medžiaga pasižymi aukšto laipsnio kietumu Shore D (standumu, atsparumu smūgiams ir dideliu pasipriešinimu tempimui), aukštu dilimo / trinties koeficientu.

  2013-09-06
  Komentarų: 0
  Kategorija: Apsauginės dangos
 • Putų poliuretano panaudojimas statyboje

  Putų poliuretanas (PPU) - geriausiomis termoizoliacinėmis savybėmis pasižyminti medžiaga. Pagal kai kuriuos žinynus jos šilumos laidumo koeficientas siekia 0,019W/mK. Dėl šios savybės PPU plačiai naudojamas įvairiose sferose: buitinės technikos (šaldytuvai, boileriai), autotransporto (autošaldytuvai) gamyboje, maisto pramonėje (įvairioms technologinėms talpoms izoliuoti), laivų statyboje.

  2013-09-01
  Komentarų: 0
  Kategorija: Šiltinimo dangos
 • Šiluminė varža ir sandarumas

  Tyrimų rezultatai akivaizdžiai parodo, kad šilumos taupymo pagrindas yra sandarumas. Ypač sandarios šiltinimo medžiagos sluoksnio šiluminę varžą padidinus daugiau kaip 100 proc. (sluoksnį pastorinus nuo 10 cm iki 20 cm), šilumos sutaupoma tik 3 proc. daugiau. Todėl tokia investicija yra neefektyvi. Iš tyrimų rezultatų galima daryti išvadą, kad daug efektyviau yra investuoti į namo atitvarinių konstrukcijų sandarumo užtikrinimą, nes net visiškai plonas (ir visiškai mažą šiluminę varžą turintis) ypač sandarios šiltinimo medžiagos sluoksnis sulaiko "liūto dalį" išpatalpų išeinančios šilumos.

  2013-08-07
  Komentarų: 0
  Kategorija: Šiltinimo dangos