Lankai sunkvežimiams

Kiekvienas mūsų nori būti originalus, technologiškas ir nepakartojamas. Kaip ir žmonėms, ši taisyklė puikiai galioja ir mūsų automobiliams. Kuo galingesnis automobilis, tuo jis turėtų būti originalesnis. Juolab, jei kalba eina apie sunkvežimį. Atrodo, nieko naujo čia nesugalvosi, kita vertus, visa, kas nauja yra tik šiek tiek primiršta sena. Norite, kad Jūsų sunkvežimis atrodytų originaliau, nei gamyklinis standartinis variantas - Jūs papuolėte ten, kur reikia - t.y., pas mus - GP-technologies profesionalų komandą.

Papilomi priedai, tvirtinami kabinos išorėje, nėra nenaudinga puošmena. Išoriniai priedai suteikia papildomo patogumo, kai kuriais atvejais užtikrina didesnį saugumą, o jų vaizdas tikrai negadina sunkvežimio išorės.

Gaminame lankus, halogenų tvirtinimus, išmetimo sistemas iš nerūdįjančio plieno. Gaminiai yra poliruojami, todėl niekuo nesiskiria nuo "firminių" variantų, kurie yra gal universalesni, tačiau ne tiek pritaikyti konkrečiai paimtam automobiliui. Mūsų gaminiai gi yra gaminami kiekvienam atskirai paimtam automobiliui, todėl jie yra ORIGINALŪS ne viena savo išvaizda, bet ir konstrukcija.

Čia galite susipažinti su mūsų komandos atliktais darbais>>